Email de link en een deel van het artikel 'Geen crash (yet?)' naar een bekende.

|
|||||
Geen crash (yet?)Email de link en een deel van het artikel 'Geen crash (yet?)' naar een bekende. ![]() 3 commentaren op: Geen crash (yet?) |
|||||
© 2009 - 2025 DenBolle.nl, de bron van Russianlove, Tracker en DBCamTv.nl | Alle rechten voorbehouden | ███ ██ â–ˆ ████ everything ███ ████ is ██████ ████ fine ████ ███ â–ˆ ████ love. ███ ██████ ██ your ███ ███ government. www.denbolle.nl siteadvies en hosting door ![]() ![]() Bad Behavior has blocked 613 access attempts in the last 7 days. |
about CPG & SEF 😉 http://forum.coppermine-gallery.net/index.php/topic,42568.0.html
Ik ben nu ook over op 1.5 en heb nog wat problemen met het tonen van afbeeldingen via Framechannel op een wifi fotolijst. Het is niet alleen maar zonneschijn zo’n programma.
Maar uhm.. ga je je vrije tijd nu alleen maar aan de computer wijden of ook aan die schone dame uit Denemarken 😉
Zo lang ik nog bij de krasse knarren zit wijd ik me aan computers en de buritto. Ik zie met afgrijzen het moment voor me dat ik moet zeggen tegen de knarren “Kijk mam, dit is , we gaan naar m’n kamer.” Dat deed ik toen ik 15 was….
Of de volgende ochtend als ik op een succesvolle date wordt aangesproken “Deed je d’r pijn?” “Eh nee, mam, dat vond ze lekker”… neeh… laat mij nog maar even het nerdzijn cultiveren. Later als ik groot en vrij ben dan zie ik wel wat ik tegen kom.
“Dat vond ze lekker” grinnik..